VOLLEYBALL

Brzeska Amatorska Liga Siatkówki
**** WITAJ PO RADOSNEJ STRONIE SIATKÓWKI ****

poniedziałek, 6 grudnia 2010

W II kolejce BALS nasz zespół pauzował, natomiast  mieliśmy pierwsze rozstrzygnięcia po tie breakach, było więc o wiele więcej emocji niż w meczach inaugurujących ligę. Wygrane po trzech setach zaliczyły zespoły Fuks oraz LB Team. Samodzielnym liderem został zespół 1 BSap & Przyjaciele, który po dwóch kolejkach jako jedyny ma na koncie dwa zwycięstwa po 2:0.

W pierwszym meczu II kolejki Wyindywidualizowani, którzy tydzień wcześniej przegrali grając zaledwie w czteroosobowym składzie, zrehabilitowali się pokonując 2:0 UKS Kościerzyce. Mecz jednak nie był jednostronny, bo zwycięzcy wygrywali sety do 18 i 21. W drugim meczu „Saperzy” pewnie wygrali z Aligatorami 2:0, ale po raz drugi mieli ułatwione zadanie, bo najpierw wygrali z czwórką Wyindywidualizowanych, a teraz z piątką Aligatorów, którzy również kończyli mecz we czterech. Dwa ostatnie spotkania kończyły się już tie breakami. Szczególnie wyrównany był mecz Fuksa z Kotwicą, w którym każdy set rozstrzygany był na przewagi, a zakończył się ostatecznie zwycięstwem Fuksa. W ostatnim meczu siatkarze z Lewina Brzeskiego wygrali 2:1 z debiutującym w lidze amatorem Besel, który w I kolejce pauzował.